Postitatud

Mitas Monsum MC-20 scooter rehv

mitas-mc-20-M+S rehv

Kas olete valmis linnaosavööndi väljakutsetega toimetulemiseks, olenemata teedetüübist või ilmastikuoludest? Ärge otsige kaugemale kui Mitas Monsum MC-20 tõukerattarehvid, mis on loodud silma paistma igasuguses linnakeskkonnas. Mitas Monsum MC-20 rehvid on konstrueeritud mitmekesiseks linnakasutuseks, alates siledatest teedest kuni teetamata teededeni ja isegi karmimate ilmastikutingimusteni. Spetsiaalne M+S mustridisain ja koostis tagavad nende rehvide pika kasutusea ning optimaalse haarduvuse erinevatel pindadel. Olgu ilm vihmane või päikseline, võite kindel olla, et need rehvid hoiavad teid liikumas.

Mitas Monsum MC-20 tõukerattarehvid – Teie lõplik linnakaaslane! Kontrollige hindu ja suurusi: Mitas Monsum

Valmis võidusõiduversioonid: Kiirusdeemonitele ja võidusõidu entusiastidele pakume erilisi võidusõiduversioone, mis viivad jõudluse järgmisele tasemele. Valitsege võidusõidurada Monsum MC-20 võidusõidurehvidega.

MC-20 MONSUM keskendub silmapaistvale jõudlusele ja äärmisele vastupidavusele, tehes sellest täiusliku valiku igapäevaseks kasutamiseks. MC-20 MONSUM on saadaval ka spetsiaalsetes versioonides märgadele võiduradadele ja kõva koostisega versioonis vastupidavuse tagamiseks.

Share