Kontakt

Ettevõte: Riekkoniemi
Kontaktaadress: Ylojärventie 356, 39 310 Viljakkala
E-mail: info a mprenkaat.fi
Telefoninumber: +358447770506
Äri ja ID: fi23965729
Keskladu Saksamaal
Chatt / tugi (siin ei ole chatbote, ainult päris inimesed, oleme online, kui vähegi võimalik)

  • Pakume teile ainult uusi rehve, mitte vanemaid kui 24 kuud.
  • Kõik meie esitatud hinnad sisaldavad käibemaksu.

Osta autorehvid parima hinnaga https://beartyres.com


Riekkoniemi Oy

Meie ettevõte, Riekkoniemi Oy, on tegutsenud alates 2011. aastast. Oleme spetsialiseerunud mootorrattarehvidele ja pakume usaldusväärset veebisaiti kaudu osutatavat teenust. Meie ladu asub Saksamaal, võimaldades kiireid ja tõhusaid tarneid üle terve Euroopa.

Riekkoniemi Oy-d juhib pühendunud vennapaar, kes jagab kirge mootorrattasõidu ja kvaliteetsete rehvide vastu. Me püüame pakkuda oma klientidele parimat võimalikku teenindust ning laia valikut rehve erinevate vajaduste ja sõidustiilide jaoks.

Meie soodsad hinnad ja mitmekülgne tootevalik on meie tugevused. Püüame hoida oma hinnad konkurentsivõimelised, et pakkuda klientidele parimat võimalikku väärtust. Tahame muuta rehvide ostmise lihtsaks ja muretuks meie klientidele.

Siinä on meie Facebooki leht. Lisaks leiad meie lehelt lisainfot meie toodete ja teenuste kohta. Jälgi meid, et olla kursis uudistega ja eripakkumistega. Kui sul on küsimusi või tagasisidet, jaga seda julgelt meie Facebooki lehel või saada meile sõnum. Tere tulemast meie kogukonda!


Sõidame palju mootorratastega – üle Euroopa

Share