Postitatud

Dunlop Qualifier Core mootorratta rehvid

Dunlop Qualifier Core mootorratta rehvid

Tões Dunlopi pikaajalise mainele spordirehvide valdkonnas vastab Qualifier Core hüperspordi rehvide olemusele – suurepärane haarduvus, dünaamiline käsitsetavus ja suurepärane tagasiside. Kaasaegne tehnoloogia ja uuenduslikud tootmisviisid tähendavad, et saate kogeda seni ainult kõrgklassi rehvidele piiratud jõudluse taset erakordse väärtusega.

Kõik uue põlvkonna segu ja mustridisain töötavad koos, et pakkuda kindlat märjal teel esitatavat jõudlust. Heat Control Technology (HCT) ühendab vastupidava segmendi soojust tootva ja jõudlust suurendava aluskattega maksimaalse vastupidavuse ja parema haarduvuse saavutamiseks.

Esirehvi sektsiooni kuju on optimeeritud, kasutades Dunlopi Dynamic Front Formula (DFF) disaini meetodit. See tagab ideaalse tasakaalu roolimise, stabiilsuse ja tagasiside vahel.

Kõik meie radiaalsed tänavarehvid on kavandatud, kasutades Computer Aided Design (CAD) tehnoloogiat ja Finite Element Analysis (FEA) meetodeid ning JointLess Belt (JLB) konstruktsiooni (kas esi- või tagarehvide puhul). JLB konstruktsioon kõrvaldab vööde kattumised, tagades sujuvama käsitsetavuse ja stabiilsema kontaktipinna teega.

Mootorratta rehvid odavalt internetist

Pakume laia valikut mootorratta rehve Tellime tooted otse Euroopast ilma vahendajateta. Meie rehvipoest leiate näiteks järgmised mootorratta rehvimärgid: Avon, Bridgestone, Continental, Dunlop, Heidenau, Metzeler, Michelin, Mitas, Maxxis, Pirelli, Shinko, Sava, Vee Rubber. Kasutage meie veebisaidil olevat “rehvide otsimise” tööriista ja leidke täpselt teie mootorrattale sobivad rehvid.

Dunlop Qualifier Core

120/60ZR17
120/70ZR17

160/60ZR17
180/55ZR17
190/50ZR17
190/55ZR17
200/50ZR17

Share