Kuidas osta

Veebist tellimine on lihtne ja isegi lõbus, sest meil on mõistlikud hinnad. Saate kvaliteetseid tooteid, kulutamata varandust.

  1. Valige soovitud tooted.
  2. Pange need korvi.
  3. Jätkake kassasse.
  4. Makske toote eest: Visa, Visa Debit, Visa Electron, MasterCard ja Debit MasterCard, pangaülekanne või Paypal.

Makseinfo

Ostu eest on võimalik tasuda krediitkaardiga või pangalingi kaudu. Kui tasute ostu eest Krediitkaardiga (Visa, MasterCard) suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist makse sooritamiseks Nets turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat  informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta. Rohkem informatsiooni: https://www.paytrail.com/en

Transpordikulud (sisaldab ka Kuressaare)

Eesti 19.95€ / 1-3 rehvid / 3-5 argipäeva.
Eesti 39.90€ / 4-6 rehvid / 3-5 argipäeva.
Keskladu Saksamaal. DPD / GLS

Kaupade tagastamine

Meie veebipood pakub kõikidele toodetele 14-päevast tagastusõigust. Tagastatud kaup peab olema kasutamata (rehvidega ei tohi olla sõidetud, velgedel paigaldatud ega demonteeritud).

Tagastuse tõhusaks töötlemiseks palume teil esitada järgmise teabe:

  • Teie nimi, aadress ja telefoninumber
  • Teie tellimuse kinnituse koopia

Palun veenduge, et võtate meiega ühendust enne tagastuse algatamist, et tagada protsessi sujuvus. Meil: info@mprenkaat.fi

Palun pange tähele, et kõik tagastusega seotud kulud kannab klient, välja arvatud juhtudel, kui tagastuse põhjuseks on meie viga.

Tehasegarantii

Kõikidele meilt ostetud uutele rehvidele kehtib 1-2 aastane tehasegarantii.
Tootjatehase poolt antud garantii katab nii toote materjali kui ka tootmisest tulenevad vead, v.a rehvide vigastused ja valest kasutamisest tingitud juhtumid.

Pakume Teile ainult uusi rehve jooksvast produktsioonist. Rohkem kui 2 aastat laos olnud kaup kannab DOT-numbrit, mis tähistab rehvide tootmisaega.

Privaatsus

Mootorratta-Rehvid.com veebilehelt ostude sooritamise käigus teatavaks saanud Kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Mootorratta-Rehvid.com ei avalda Kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

Rohkem informatsiooni

Oleme alati olemas, et kliente nõustada ja aidata parimat valikut teha. Kui Teie poole soovitud rehvimarki või -mõõtu pole meie veebilehel väljas, siis andke meile palun sellest teada ja leiame Teile alati parima võimaliku lahenduse. Juhul kui Teil tekkis mistahes küsimus seoses ostu sooritamisega netipoes, palume võtta ühendust meie klienditeenindusega.

Mootorratta-rehvid.com
Ylöjärventie 356
39310 Viljakkala Finland
+358447770506
Meil: info@mprenkaat.fi
Keskladu Saksamaal. DPD / GLS
Privacy policy
Manage cookie settings

Autorehvid

Ostke oma autorehvid soodsalt – https://beartyres.com

Share