Kuidas osta

Kasutustingimused

Makseinfo

Ostu eest on võimalik tasuda krediitkaardiga või pangalingi kaudu. Kui tasute ostu eest Krediitkaardiga (Visa, MasterCard) suunatakse Teid peale tellimuse vormistamist makse sooritamiseks Nets turvalisse keskkonda. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse SSL-turvaprotokolli ning MasterCard SecureCode ja Verified by Visa turvaprogramme, mis tagavad selle, et vahetatavat  informatsiooni ei saa kõrvalised isikud pealt kuulata ega muuta.

Transpordikulud

Rehvid toimetatakse kliendi soovitud aadressini (DPD).
Eesti 19.95€ / 1-3 rehvid / 3-5 päeva.
Eesti 39.90€ / 4-6 rehvid / 3-5 päeva.
Keskladu Saksamaal.

Kaupade tagastamine

Kliendil on õigus Mootorratta-Rehvid-com veebilehelt ostetud kaup tagastada 14 päeva jooksul peale kauba kätte saamist. Kauba tagastamisega seotud kulud kannab Klient, välja arvatud juhtudel, kui saadud kaup ei vastanud tellitule.

Kui kliendi tellitud kaup ei vasta tellitule või veebilehel eksponeeritule, vahetatakse Kaup õige vastu või võimaldatakse Kliendil vahetada tellitud Toode uue samaväärse Toote vastu.

Tagastatud kaup peab olema kasutamata (rehvidega ei tohi olla sõidetud, velgedel paigaldatud ega demonteeritud).

Tehasegarantii

Kõikidele meilt ostetud uutele rehvidele kehtib 1-2 aastane tehasegarantii.
Tootjatehase poolt antud garantii katab nii toote materjali kui ka tootmisest tulenevad vead, v.a rehvide vigastused ja valest kasutamisest tingitud juhtumid.

Privaatsus

Mootorratta-Rehvid.com veebilehelt ostude sooritamise käigus teatavaks saanud Kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Mootorratta-Rehvid.com ei avalda Kliendi isikuandmeid kolmandatele osapooltele.

Juhul kui Teil tekkis mistahes küsimus seoses ostu sooritamisega netipoes, palume võtta ühendust meie klienditeenindusega:

Mootorratta-rehvid.com
Ylöjärventie 356
39310 Viljakkala Finland
+358447770506

mootorratta-rehvid-com

Share