Postitatud

Populaarne rehv – Pirelli Diablo Rosso II

Populaarne rehv - Pirelli Diablo Rosso II

Pirelli Diablo Rosso II on kõrgjõudlusega mootorratta rehv, mis on mõeldud sõitjatele, kes otsivad erakordset sooritusvõimet ja täpsust. See rehv on Pirelli ulatuslike kogemuste tulemus mootorisportides, pakkudes suurepärast haarduvust, juhitavust ja vastupidavust.

Diablo Rosso II iseloomustab selle uuenduslik Bi-Compound tehnoloogia. See tehnoloogia võimaldab kasutada keskosas kõvemat kummisegu paremaks vastupidavuseks sirgetel lõikudel ja pehmemat segu külgedel maksimaalseks haarduvuseks kurvides. See tagab sõitjale suurepärase haarduvuse nii kuivades kui ka märgades tingimustes.

Teine Diablo Rosso II omadus on selle optimeeritud mustri kujundus, mis võimaldab tõhusat vee äravoolu ja seeläbi vähendab vesiliu riski. Unikaalne muster tagab samuti ühtlase kulumise, pikendades rehvi eluiga.

Diablo Rosso II struktuur on spetsiaalselt välja töötatud, et pakkuda optimaalset tagasisidet kõrgetel kiirustel ja erinevates sõidutingimustes. See annab sõitjale suurema turvatunde ja võimaldab täpsemat kontrolli mootorratta üle.

Share