Postitatud

Michelin Power 5 – Mootorratta rehv

Michelin Power 5 - Mootorratta rehv

Michelin POWER 5 mootorratta rehv: Tõsta oma sportlik sõidukogemus uuele tasemele

Otsid täiuslikku sportlikku teerehvi, mis toimiks suurepäraselt nii kuivadel kui ka märgadel tingimustel? Ära otsi kaugemale kui Michelin POWER 5 mootorratta rehv. See kõrge jõudlusega rehv on loodud pakkuma erakordset haakuvust, stabiilsust ja põnevat sportlikku sõiduelamust igapäevastel sõitudel.

Koge suurepärast haakuvust nii kuivadel kui ka märgadel teedel Michelin POWER 5-ga. Varustatud esirehvi MICHELIN 2CT tehnoloogiaga ja tagumise rehvi MICHELIN 2CT+ tehnoloogiaga tagab see kahekomponendiline rehv suurepärase sirgjoonelise ja kurvides haakuvuse, võimaldades sul kindlalt võidelda erinevate teeoludega. Naudi sportliku sõidu põnevust iga päev. Michelin POWER 5 mitte ainult ei taga kõrge jõudlusega juhitavust, vaid pakub ka mugavat ja põnevat sõiduelamust igapäevaste pendel- ja nädalavahetuse seikluste jaoks.

Michelin Power 5 – Rehvimõõdud:

Eesmised rehvid: 120/70 ZR17

Tagumised rehvid: 160/60 ZR17, 180/55 ZR17, 190/50 ZR17, 190/55 ZR17, 200/55 ZR17

Kasuta ära Michelin POWER 5 innovaatilisest disainist ja konstruktsioonist tulenevat suurepärast sirgjoonelist ja kurvides stabiilsust. See Michelin’i võidusõiduradade valikust pärinev rehv tagab erakordse tee käitlemise jõudluse kummi jäikuse muutumise tõttu. Michelin POWER 5-l on 11% tühikõrguse suhe ja tagumises rehvis kasutatakse MICHELIN Silika tehnoloogiat. See kombinatsioon maksimeerib lõbu kuivadel teedel, tagades suurepärase haakuvuse, ja suurendab ohutust märgadel teedel, et saaksid julgelt sõita erinevates ilmastikuoludes.

Share